Loting voor Champions League of Darts 2018 verricht

Vanmiddag is in hotel Zuiderduin te Egmond aan Zee de loting voltrokken voor de komende Champions League of Darts. Dit toernooi dat op 1 september wordt gespeeld  maakt het voor talentvolle spelers mogelijk zich te plaatsen als deelnemer aan het wereldtop dartstoernooi de Finder Darts Masters dat dit jaar vanaf 7 tot en met 9 december in hotel Zuiderduin wordt gehouden.

De kampioenen van het heren- dames en juniorentoernooi zijn dan de gelukkige winnaars van een startbewijs voor dit toernooi.  Buiten deelname aan de Finder Darts Masters  ontvangen ze tevens een startbewijs voor deelname aan de Winmau World Masters. Ook voor de winnares van het meisjes toernooi ligt er een startbewijs voor de Winmau World Masters klaar. De beste aspirant van de CLoD wint een VIP arrangement voor de Finder Darts Masters en kan tijdens dit wereldtop evenement de spelers van heel dichtbij bewonderen.

Onder het toeziend oog van de organisatoren van de Finder Darts Masters en toernooileider Arjan de Waal werd door Frances van Kooten, de voorzitter van de Nederlandse Darts Bond, de loting voltrokken en werden de schema’s voor de toernooien als volgt ingedeeld.

De heren en dames spelen in een direct knock out format. Dit betekent dat de verliezer van de partij direct is uitgeschakeld en niet meer voor de hoofdprijs meespeelt. Wel is er voor deze twee categorieën een verliezers toernooi waarvan de winnaars ook de Finder Masters van dichtbij mee kunnen maken.

De jeugd speelt traditioneel in de beginfase in een poule systeem waarna de beste spelers in een knock out fase gaan spelen voor de hoofdprijs. Er is wel een kanttekening bij de jeugdtoernooien, de loting is gedaan met een voorbehoud.

Mocht het zo zijn dat door de een of andere reden een speler of speelsters niet komt opdagen waardoor een poule of meerdere poules uit hun verband raken  behoud de organisatie het recht dit voor aanvang van het toernooi aan te passen.

Tot slot wil de organisatie de spelers en speelster er op attenderen dat zij pas kunnen deelnemen aan het toernooi als door zijn of haar lidorganisatie aan alle verplichtingen is voldaan.

Op de volgende pagina de uitkomst van de loting van hedenmiddag:

Heren:

Eerste ronde  CLOD 2018  HEREN  –  42 deelnemers
Pos  Player   Player    score
1 Dennis Verhaegen bye
2 Alexander Merkxs bye
3 Marvin van Velzen bye
4 Martin Vrielink bye
5 Peter v/d Broek bye
6 Edwin van Amerongen bye
7 Ferry van Veen bye
8 Michel van Velzen bye
9 Leon Tamminga bye
10 Zereso Zeverboom bye
11 Kevin Harms bye
12 Jeffrey Sparidaans Stefan Post
13 Fabian Roosenbrand Joey Hesselink
14 Chris Bosveld Martijn Kleermaker
15 Dennis Iedema Marcel Blik
16 Oswin Streden Silko Visser
17 Davy v/d Zande bye
18 Marcel Snippe bye
19 Theo de Jong bye
20 Nigel van Milligen bye
21 Danny Kronenberg bye
22 Sander Voz bye
23 Andrew Helsemans bye
24 Gerko Tibbe bye
25 John Zandbergen bye
26 Rudy van der Veen bye
27 Bjorn Fransen bye
28 Jurrit van Essen Ed de Koff
29 Richard ter Koele Michel van der Horst
30 Wilco Vermeulen John Hermsen
31 Roy Dreuning Hendrie van Berkel
32 Loek Verhaeg Yordy Krassenberg

 Dames:

EERSTE RONDE CLOD 2018 DAMES  –   35 deelnemers
Pos  Player   Player    score
1 Vanessa Zuidema bye
2 Karin Kamphorst bye
3 Anne Dorrestijn bye
4 Susan Konings bye
5 Patricia Roodbergen bye
6 Kimberley Corper bye
7 Mery Wolsink bye
8 Barbera van Beers bye
9 Kelly Streef bye
10 Debby de Vos bye
11 Marie van der Zalm bye
12 Kelly Kuijpers bye
13 Malous Focke bye
14 Anneke Kuijten bye
15 Rilana Erades bye
16 Lincy Gloudemans Melissa Landkroon
17 Natasja Bonhof bye
18 Vanessa Steenhorst bye
19 Melanie Boersma bye
20 Aletta Wajer bye
21 Sylvia Haverkamp bye
22 Lisa Schattevoet bye
23 Claudia Engelschalk bye
24 Diana van Hout bye
25 Sanne Otgaar bye
26 Patricia Smit bye
27 Olga Hoogenkamp bye
28 Priscilla Groeneweg bye
29 Marjolein Noijens bye
30 Melanie Jongbloed bye
31 Nathalie van Marm Astrid Trouwborst
32 Daisy v. Driel Bianca Mertens

 

Loting junioren  37  deelnemers verdeeld over 8 poules;

GROEP A – JUNIOREN GROUP B  – JUNIOREN
Pos SPELER SPELER
1 Alain de Wilde Stijn van den Berg
2 Wesley van Ravesteijn Michel Meijer
3 Dani Eikelenberg Timo Janssens
4 Thijs Otto Lorenzo Douze
5 Youri van Ommen Robin Janssen
GROEP C – JUNIOREN GROUP D  – JUNIOREN
Pos SPELER SPELER
1 Thomas van Diepen Thijs Bakker
2 Danny de Graaf Marvin van Deest
3 Gian van Veen Danny Jansen
4 Danny de Bie Jurjen van der Velde
5 Mats Veerman Sjoerd Meijer
GROEP E – JUNIOREN GROUP F  – JUNIOREN
Pos SPELER SPELER
1 Jeremy Doorenspleet Colinn Havekate
2 Finn Kalsbeek Duncan Oele
3 Marcel Bus Milan Oskam
4 Nick v/d Hurk Lars Plaisier
5 Roy van den Berg
GROEP G – JUNIOREN GROUP H  – JUNIOREN
Pos SPELER SPELER
1 Keanu van Velzen Ian Spaans
2 Moreno Giovanni Blom Gideon Regterschot
3 Owen Roelofs Ricardo van der Vloed
4 Damian van Lieshout Mike Jansen
5

 Loting meisjes  19  deelnemers verdeeld over 4 poules;

GROEP A – MEISJES GROUP B  – MEISJES
Pos SPELER SPELER
1 Didi Hermkes Quintey Bieman
2 Lynn Hoekstra Daphne Camijn
3 Aranka v/d Waals Ayla Bontekoe
4 Tess Meijer Jaimy de Groot
5 Lola Haddeman Chantal Tessin
GROEP C – MEISJES GROUP D  – MEISJES
Pos SPELER SPELER
1 Kyana Frauenfelder Layla Brussel
2 Caithlynn Keizer Jennifer Camijn
3 Rosanne van der Velde Silvana Veltman
4 Lerena Rietbergen Romy Vermeulen
5 Brit van Schijndel

 Loting aspiranten 22 deelnemers verdeeld over 7 poules;

GROEP A – ASPIRANTEN GROUP B  – ASPIRANTEN
Pos SPELER SPELER
1 Rian Veltman Gino Lagrene
2 Jamie Wijnbergen Boyd Bais
3 Jeramey Postma Damian Doorenspleet
4 Laurens Bergsma
GROEP C – ASPIRANTEN GROUP D  – ASPIRANTEN
Pos SPELER SPELER
1 Cedric Saes Bradly Roes
2 Tim Geerlof Dylan van Lierop
3 Niels Millekam Haske Cobussen
GROEP E – ASPIRANTEN GROUP F  – ASPIRANTEN
Pos SPELER SPELER
1 Rico v/d Ven Brandon Nijveld
2 Massimo Balsamo Sven Kok
3 Jelte Bouma Pim van Bijnen
GROEP  G – ASPIRANTEN GROUP H  – ASPIRANTEN
Pos SPELER SPELER
1 Jayden van der Vliet
2 Karsten Boelens
3 Cas Meijer